Dantų implantavimas

Dantų implantai: Kas tai ir kodėl reikalingi implantai?

Dantų implantavimas yra efektyviausias būdas greitai ir visam laikui grąžinti prarastus dantis. Su amžiumi kiekvienas žmogus susiduria su būtinybe pakeisti dantis. Praradimo priežastys gali būti visiškai skirtingos – sportinė trauma, nelaimingas atsitikimas ar liga. Bet kokiu atveju, norint išlaikyti gražią šypseną ir nepakenkti jūsų sveikatai, reikia atstatyti trūkstamus elementus. Dantų trūkumas sukels nepatogumų dėl pašalinių akių ir apsunkins valgymą. Šiuolaikinė odontologija skirta kokybiškai pagerinti pacientų gyvenimą.

Dantu implantai
Dantų implantai

Iš esmės implantas yra tarsi danties šaknis, kurios trūksta. Jie išsiskiria varžto konstrukcija – jis gali būti varžto, cilindro, plokštės pavidalo ir yra panašiausias į natūralius dantis. Prieš montuojant būtina atlikti išsamų burnos ertmės tyrimą ir, jei reikia, gydymą. Yra keli dantų implantavimo tipai, atsižvelgiant į trūkstamų dantų skaičių: Klasikinis. Bazinis. Vienpakopis. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų, apie kuriuos daugiau sužinosite iš savo gydytojo.

Dantų implantavimo nauda

Dantų implantavimas nėra lengvas procesas, kurį turėtų atlikti tik patyręs odontologas. Procedūra, atliekama laikantis visų taisyklių, garantuoja: Tarnavimo laikas svyruoja nuo 15 iki 25 metų. Tinkamai prižiūrėdami savo dantis, galite apsieiti be pakeitimo. Dirbtinių dantų išvaizda nesiskiria nuo tikrų, jie taip pat veikia. Produktų naudojimui nėra jokių apribojimų. Implantas nesunaikins gretimų dantų. Diegimas rodomas bet kokiais atvejais – kai trūksta 1 danties arba visos eilės.

Keletas faktų apie implantaciją

Operacija atliekama taikant bendrą nejautrą – todėl neskausminga. Mažiausias kontraindikacijų skaičius, amžiaus apribojimų nėra. Kūnas retai atmeta protezus ir yra pagamintas iš hipoalerginių medžiagų. Operacijos traumų dažnis yra daug mažesnis nei ištraukiant dantis. Norėdami prailginti produkto tarnavimo laiką, priežiūrai reikia skirti pakankamai dėmesio.

Kontraindikacijos diegimui Draudimas naudoti anesteziją. Nervų sistemos ligos. Kraujo krešėjimo sutrikimas. Širdies ir kraujagyslių sistemos patologija. Diabetas. Ūminis inkstų nepakankamumas. Piktybinių navikų buvimas. Išankstinė implantologo konsultacija padės išsamiau suprasti su įrengimu susijusius klausimus.