Straumann dantų implantų kainos

Šveicariški Straumann dantų implantai yra vieni populiariausių ir patikimiausių dantų implantų pasaulyje. Šveicariška kokybė pasako viską už save. Dantų implanto kaina 600 Eur.

Straumann siūlo labiausiai nuspėjamą, moksliniais tyrimais, ilgamečiais sekimais paremtą  ir didžiausią sėkmės procentą 99,5proc. turintį gydymo protokolą.  „Simply doing more“ yra pagrindinis kompanijos principas, kuris naudojamas pristatant savo produktus ir paslaugas. Vadovaujantis „Simply doing more“ teiginiu, siūlomi pažangiausi sprendimai leidžiantys odontologams suteikti pačias geriausias gydymo galimybes savo pacientui.

Dantu implantai Straumann
Dantų implantai Straumann

Bendraudamas su lyderiaujančiomis klinikomis, universitetais ir moksliniais institutais, Straumann tiria ir kuria dantų implantus, instrumentus ir regenracines medžiagas plačiai naudojamas trūkstant dantų arba apsaugant nuo jų praradimo. Visi Straumann dantų implantai ir jų komponetetai yra gaminami Šveicarijoje, regeneracinės medžiagos – Švedijoje. Straumann partneriai – nepriklausoma ITI (International Team for Implantology) organizacija. ITI įkurta 1980m.

Savo kasdienėje praktikoje norime jaustis saugūs, renkamės tik patikimus produktus, kurie yra patikrinti laiko ir mokslo. Naudojame tik šveicariškus Straumann dantų implantus ir tik šveicariškus kaulo pakaitalus Bio-Oss.

Dantų implantai ir implantavimas

Dantų implantai padeda atstatyti prarastus dantis nešlifuojant ir neapkraunant kaimyninių dantųDantų implantai gali būti naudojami vieno arba kelių dantų atstatymui. Tokiu būdu galima pagelbėti net tais atvejais, kai prarasta daugelis ar net visi dantys. Dantų implantacija – vienas iš pažangiausių gydymo būdų, šiai dienai apie 97% implantų prigyja ir sėkmingai tarnauja. Pirmasis dantų implantas pasaulyje buvo implantuotas apatiniame žandikaulyje 1965 prof. Branemark (Švedija). Taigi, tai nėra naujovė, o laiko patikrintas dantų atstatymo būdas, sparčiai populiarėjantis ir Lietuvoje.

Danties sandara

Dantis susideda iš vainiko (danties dalis virš dantenų) ir šaknies (nematoma danties dalis po dantenomis). Šaknis yra žandikaulio kaule, ji laiko dantį savo vietoje. Yra daug būdų atstatyti danties vainiką, tačiau tik dantų implantavimas gali pilnai atstatyti dantį – tiek šaknį, tiek vainiką. Dantų implantai atrodo, tarnauja, suteikia komfortą kaip ir natūralūs dantys.

Kaip tai veikia?

Dantų implantas yra titaninis arba porcelianinis sraigtas, kuris netekus danties pakeičia šaknį. Dantų implantai įsriegiami į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip atramos danties atstatymui. Kai dantų implantai prigyja kaule, protezuojama – padaromas danties vainikėlis, tiltas arba fiksuojamas protezas.

Straumann SLA (standartinis)

  • Moksliniai tyrimai rodo, kad Straumann implantai prigyja geriausiai;
  •  gaminami Šveicarijoje ir turi unikalią kokybės kontrolės sistemą;
  •  turi mikrolygmeniu porėtą paviršių SLA, kuris garantuoja greitesnį ir geresnį implanto prigijimą;
  • gaminami iš Roxolid®, patentuoto titano/cirkonio lydinio;
  • Straumann kompanijai 60 metų, tai implantų gamybos pionieriai, didžiausias implantų gamintojas Pasaulyje, kuri rasite daugiau nei 70 šalių. Nesvarbu kur Jūs atsidurtumėte- jei toje šalyje yra su implantais dirbantis gydytojas, jis žinos, kur rasti Straumann ir kaip Jums padėti;
  • Straumann įsipareigoja 10 metų laikotarpyje pakeisti atramą nauja.

Straumann SLActive (unikalus SLActive paviršius)

Be visų Straumann implantų sistemos privalumų, šis implantas nuo kitų skiriasi dar ir savo paviršiumi. Gamybos metu jis yra nuvalomas nuo ore esančių teršalų ir padengiamas specialia medžiaga, kuri skatina kaulo susidarymą. Tai dvigubai pagreitina implanto prigijimą ir dvigubai sumažina implanto praradimo riziką. Šio implanto prigijimas artėja prie 100%.