Medentika dantų implantai

MEDENTIKA

Medentika yra 10 metų veikianti vokiečių įmonė nuo 2013 metų priklausanti Straumann kompanijų grupei. Implantai gaminami Vokietijoje. Tai aukštos kokybės implantai, pasižymintys visoms implantams būdingoms savybėmis, gera osteointegracija ir ilgaamžiškumu. Medentika implantai gaminami iš šalto lydimo 4 laipsnio titano, kuris ilgą laiką buvo laikomas premium klasės implantų lydinio standartu (iki Straumann sukurto Roxolid lydinio). Implanto paviršiaus šerpėtumas sukuriamas ėsdinant jį rūgštimi. Implanto forma agresyvesnė, turi savisriegos elementų. Implantas turi puikų kainos ir kokybės santykį.

IMPLANTO GARANTIJA – VISAM GYVENIMUI!

Medentika dantu implantai
Medentika dantu implantai

Praradus dantį reikėtų kaip įmanoma greičiau atkurti jį. Kuo ilgesnis laikas praeina netekus danties, tuo didesnė tikimybė vystytis nepageidaujamiems procesams Jūsų burnoje:

  • Į prarasto danties vietą ima slinktis kiti dantys
  • Kinta sąkandis
  • Ilgainiui gali pasikeisti veido, žandikaulio forma
  • Gali kamuoti galvos skausmai, dėl dantų poslinkio
  • Nepilnavertis maisto kramtymas

IMPLANTŲ PRIEŽIŪRA

Burnos higiena yra būtina norint išlaikyti sveiką burnos ertmę. Tai ypač aktualu turint dantų implantus. Dantų implantai gaminami iš titano ar kitų biologiškai suderinam medžiagų, juose neatsiranda skylių. Tačiau antra vertus, juos supantis kaulas linkęs nykti.

Atraminių audinių uždegimas retėjant aplink danties šaknį esančiam kaului vadinamas periodontitu. Atraminių audinių uždegimas išretėjus kaului aplink implantą vadinamas periimplantitu. Periimplantitu dažnai suserga prastai prižiūrintys savo burnos ertmę pacientai.

Nors burnos higienos svarbos chirurgas gali ir neakcentuoti, daugeliu atvejų po oseointegracijos arba implanto prigijimo prie kaulo, svarbiausias veiksnys, lemiantis ilgalaikę implanto sėkmę, yra švaros ir sveikatos palaikymas.

Danties implanto įgijimas yra trumpas ir nesudėtingas procesas, tačiau jo priežiūra gali kelti daugiau iššūkių.
Dantų implantus ir protezus ant jų reikia prižiūrėti taip pat, kaip ir savo natūralius dantis. Pagrindinis burnos higienos tikslas yra pašalinti dantų apnašas. Be galo svarbu nuvalyti dantų apnašas nuo karūnėlės ar implanto paviršiaus, ypatingai daug dėmesio skiriant aplink dantenų liniją esančiai zonai. Valydami dantis dantų siūlu ar tarpdančių šepetėliu jūs pašalinsite dantų apnašas, kurios kaupiasi tarpdančiuose. Taip pat labai svarbu reguliariai tikrinti, ar implanto sudedamosios dalys nejuda.

Paciento devizas dantų implantų higienai namuose yra „valyk dantų šepetėliu, siūlu, tarpdančių šepetėliu“.
Dantų implantų ir jų protezų higiena yra tokia pat svarbi, kaip ir natūralių dantų higiena. Gera burnos higiena užtikrins ilgalaikį implantų ir natūralių dantų stabilumą ir ilgametę burnos ertmės sveikatą.

Medentika dantų implanto kaina nuo 500 EUR.