Dantų implantavimas

Dantų implantavimo procedūros aprašymas

Dantu implantai
Dantų implantai

Dantų implantavimas yra gana sudėtingas procesas, o gydymo efektyvumas ir saugumas priklauso nuo odontologo patirties. Iš pradžių procesas yra kruopščiai suplanuotas, o vėliau atsakingai įgyvendinamas. Apskritai implantaciją galima apytiksliai suskirstyti į 4 etapus: Planavimas. Iš pradžių turite atlikti išsamų paciento kūno tyrimą, nustatyti, ar nėra kontraindikacijų diegimui, ir sukurti individualų veiksmų planą. Odontologas supažindinamas su žandikaulio forma ir anatominėmis ypatybėmis. Radiografija atliekama preliminariai, siekiant sukurti holistinį paciento sveikatos vaizdą, naudojami skirtingi vaizdavimo metodai.

Padarius testus ir gavus rezultatus, sukuriamas implantacijos planas. Pasirengimas implantacijai. Dantų gydymas yra privalomas, jei jo negalima išgydyti, turite jį ištraukti. Taip pat rekomenduojama kruopščiai išvalyti burną. Chirurginė stadija. Jis susideda iš atraminės implanto dalies implantavimo į žandikaulį. Operacija, kurios metu dirbtinė šaknis įdedama į žandikaulį, trunka apie 60 minučių. Jei danties nebuvo ilgą laiką, kaulinis audinys nesivystė normaliai. Todėl gali prireikti išankstinio gydymo, nes be stabilaus pagrindo implanto įdiegti bus neįmanoma. Gydymas susideda iš kaulo padidinimo.

Vietos trūkumas dantyse taip pat yra problema, tačiau ją galima išspręsti montuojant membranas ar osteoplastines medžiagas. Operacija atliekama taikant bendrą nejautrą, todėl neskausminga. Atramos išdėstymas. Atrama yra elementas, jungiantis implantą ir vainiką. Montavimas atliekamas operuojant. Taikoma tik klasikiniam implantavimui. Proceso metu atliekamas tik nedidelis gleivinės pjūvis. Karūnos montavimas. Paskutinis etapas, kurio metu karūna tvirtinama prie atramos. Po to seka gijimo stadija, jos trukmė gali svyruoti nuo 3 iki 6 mėnesių.

Atlikus visas procedūras, svarbiausia laikytis pagrindinių higienos taisyklių ir odontologo rekomendacijų. Atsakingas požiūris į dantų sveikatą padės prailginti tarnavimo laiką. Kas pusmetį reikia apsilankyti pas odontologą profilaktiniams tyrimams. Taigi, jei atsiras pirmieji sunaikinimo ar ligos požymiai, nedelsdami juos sustabdykite.