Dantų implantai

Dantų implantai yra pažangiausias ir idealiausias būdas atstatyti trūkstamus dantis ir atgauti puikią sveikatą. Praradus natūralius dantis, į žandikaulį po dantenomis implantuojami maži titano kaiščiai. Titanas, naudojamas dantų implantams, yra priimtina medžiaga žmogaus organizmui, todėl nesukelia alerginių reakcijų. Danties implantas ir prie jo pritvirtinta karūna tiksliai imituoja natūralią danties formą, yra visiškai funkcionalūs ir suteikia reikiamą komforto lygį, kuris nesiskiria nuo natūralaus danties.

Lietuvoje pagrindiniai populiariausi dantų implantai yra Straumann, Medentika ir Neodent. Tačiau pasaulyje yra daugiau nei 1800 dantų implantų brendų. Idomumo dėlei dalį iš populiariausių dantų implantų gamintojų čia paminėsime:

  1. Niobel Biocare

Kompanija buvo įkurta 2002 metais Šveicarijoje. Ji gamin individualius dantų implantus. 2018 metais tapo dantų implantų rinkos JAV lydere.

Dantu implantai
Dantu implantai Nobel Biocare

 

Internetinis puslapis: www.nobelbiocare.com/

2. Straumann

Straumann yra premium klasės dantų implantų gamintoja. Kompanija buvo įkurta 1954 m. Šveicarijoje. Dantų implantai šios kompanijos yra populiariausi Lietuvoje. Praktiškai kiekvienoje dantų klinikoje jums pasiūlys šios kompanijos dantų implantus.

Dantu implantai straumann
Straumann dantu implantai

Internetinis puslapis: www.straumann.com

3. Dentsply Sirona

Dentsply Sirona kompanija atsirado kai 2016 metais susijungė 2 kompanijos Dentsply ir Sirona. Kompanija tapo didžiausia pasaulyje dantų implantų gamintoja. Turi 21 dantų implantų gamykla ir jos produktais prekiaujama 120 šalių.

Dantu implantai
Dantu implantai

Internetinis puslapis: www.dentsplysirona.com

4. Zimmer Biomet

Tai JAV kompanija įkūrta 1927 metais. Specializuojasi pažeistų kaulų sujungime ir gydyme.

dantu implantai
Dantu implantai Zimmer biomet

Internetis puslapis : www.zimmerbiometdental.com

5. BioHorizons

1997 m. BioHorizons sukūrė Maestro dantų implantų sistemą , kuri yra populiari iki šiandienos. Naujos dantų implantų sistemos yra Tappered Pro, Tappered Plus ir Tappered 3.0

dantu implantai biohorizons
Dantu implantai Biohorizons

Internetis puslapis: www.biohorizons.com

6. Implant Direct

Implant Direct pradėjo veiklą 2006 metais ir buvo viena pirmųjų kompanijų, kuri pasiūlė odontologams dantų implantus gamyklos kainomis ir internetu.

dantu implantai
Dantu implantai

Internetinis puslapis : www.implantdirect.com

7. Hiossen

Hiossen implant pradėjo veiklą 2006 metais ir šiuo metu yra tarp penketuko pasaulyje dantų implantus gaminančių kompanijų.

dantu implantai
Dantu implantai

Internetinis puslapis: hiossen.com/implants/

8. MIS Implants

MIS Implants kompanijai jau daugiau nei 25 metai. Ji gamina premium klasės dantų implantus. 2018 metais kompanija buvo nupirkta kompanijos Dentsply Sirona ir dabar priklauso šiai grupei. MIS implantai yra populiarūs Vokietijoje, Turkijoje.

Dantu implantai
Dantu implantai Mis

Internetinis puslapis: www.mis-implants.com

9. MegaGen

Nuo 2002 metų Megagen gamina tik geriausius įrankius stomatologijos , odontologijos profesionalams. Megagen dantų implantai yra vieni žinomiausių ir garsiausių pasaulyje.

dantu implantai
Dantu implantai Megagen

Internetinis puslapis: www.imegagen.com

10. ACE Surgical

Kompanija veikia nuo 1966 metų. ACE tapo kokybės , naujovių sinonimu dantų implantų industrijoje.

dantu implantai
Dantu implantai

Internetinis puslapis: www.acesurgical.com

11. Bicon

Bicon dantų implantų gamintojas yra vienas lyderių šioje industrijoje. Dirba nuo 1985 metų.

dantu implantai
Dantų implantai Bicon

Internetinis puslapis: www.bicon.com

12. Anatomage

Anatomage yra linkos lyderis medicinos skaimenizavime ir 3D projekcijų daryme. Jų dantų implantai projektuojami naudojant 3D technologijas.

Dantų implantai

Internetinis puslapis: www.anatomage.com/anatomage-dental